Kariera

Pracownik produkcji - Elektronik

Twoje zadania:

Do obowiązków zatrudnianej osoby należy montaż oraz uruchamianie urządzeń oferowanych przez naszą firmę.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie techniczne o profilu elektronicznym,
  • doświadczenie w montażu obwodów drukowanych (THT i SMD),
  • znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • wysokie zdolności manualne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolność organizacji pracy własnej,

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy.

// Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Omtech z siedzibą w Warszawie.”

Elektronik – Technik Serwisu

Do obowiązków zatrudnianej osoby należy diagnostyka i naprawa urządzeń oferowanych przez firmę, wsparcie techniczne produkcji oraz odbiorców.

  • wykształcenie minimum średnie techniczne o profilu elektronicznym,
  • dobra znajomość elektroniki cyfrowej i analogowej,
  • umiejętność samodzielnej diagnostyki urządzeń na podstawie dokumentacji,
  • doświadczenie w montażu obwodów drukowanych (w szczególności SMD),
  • zdolności manualne,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • znajomość programowania mikrokontrolerów jednoukładowych będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • -przyjazną atmosferę pracy.