O firmie

PULSON Sp. z o.o. jest polską firmą konstrukcyjno-produkcyjną z dużymi tradycjami. Początki firmy sięgają roku 1981, kiedy to jeszcze jako firma polonijna zajmowała się produkcją zasilaczy impulsowych, głównie na rynek brytyjski.

Kolejne lata działalności firmy zaowocowały między innymi produkcją:

  • Urządzeń bilingujących BIRT-II dla TP S. A., które powstały przy współpracy z Zakładem Usług Telekomunikacyjnych i obsługiwały ok. 4 mln abonentów
  • Modemów telekomunikacyjnych, które posiadały homologację MSWiA i były dopuszczone do instalowania w obiektach specjalnych m.in. Straży Granicznej, Policji, Straży Pożarnej itp.
  • Nadajników GPRS oraz VHF, które są obecnie najbardziej rozpoznawalnymi produktami na rynku i pracują na ponad 100 tysiącach obiektów
  • Sterowników GPS posiadających możliwość m.in. zdalnego odczytu plików z tachografów oraz funkcjonalność EcoDrv

Od 2009 roku firma Pulson jest członkiem grupy kapitałowej NSS i zajmuje się produkcją urządzeń projektowanych w siostrzanej firmie Omtech. Najważniejsze grupy produktowe:

  • Nadajniki stacjonarne VHF i GSM/GPRS do central alarmowych
  • Lokalizatory GPS
  • Akcesoria do powyższych

Urządzenia są produkowane w technologii SMD w siedzibie naszej firmy.

Urządzenia produkowane przez firmę PULSON są wykonywane w technologii automatycznego montażu powierzchniowego, co zapewnia wysoką jakość i powtarzalność parametrów. Nadajniki są uruchamiane i testowane na specjalistycznych przyrządach pomiarowych firm IFR, MARCONI oraz w komorze klimatycznej. Wszystkie opracowania jak również produkcja jest wykonywana w firmie PULSON w Polsce.

Wszystkie opracowania jak również produkcja jest wykonywana w firmie PULSON w Polsce.

rozwiązania
na miarę
XXI WIEKU